II miejsce naszych piłkarzy w Mini Euro 2019

W Pustkowie Osiedlu 7 lutego rozegrany został turniej piłkarski Mini Euro 2019.

Brało w nim udział 10 drużyn z całej Gminy Dębica. Nasi chłopcy zajęli pierwsze miejsce w grupie i z kompletem zwycięstw dostali się do finału turnieju. Niestety walkę w finale przegrali z zawodnikami z Brzeźnicy ostatecznie zajmując drugie miejsce.

Kamil Paśko został najlepszym zawodnikiem turnieju a Konrad Wąsik wice królem strzelców z czterema trafieniami.

Gra naszych chłopców wzbudzała zainteresowanie gdyż była to najmłodsza turniejowa drużyna w większości oparta na chłopcach z drugich klas.

Serdeczne podziękowania dla taty Arkadiusza Myszkowskiego za pomoc przy organizowaniu wyjazdu na zawody.

Wicemistrzostwo zdobyli Arkadiusz Myszkowski, Adrian Madej, Konrad Wąsik, Szymon Krzemień, Dorian Słota,  Patryk Paśko, Kacper Kapustka, Kamil Paśko, Jan Jasiński, Cyprian Gwóźdź i Przemek Budzik.

Gminna Liga Mistrzów 2019 w piłce nożnej

7 lutego na hali sportowej w Pustkowie Osiedlu rozegrany zostanie turniej piłkarski Gminna Liga Mistrzów 2019

Naszą szkołę w barwach Węgier reprezentują: Od lewej stoją:  Adrian Madej, Konrad Wąsik, Szymon Krzemień, Dorian Słota, Od lewej siedzą: Patryk Paśko, Arkadiusz Myszkowski, Kacper Kapustka, Kamil Paśko.

Mecz na otwarcie boiska wielofunkcyjnego w Zawadzie

Turniej piłkarski w Zawadzie - otwarcie boiska wielofunkcyjnego. Arkadiusz Myszkowski najlepszym zawodnikiem turnieju.

Turniej z podwórka na stadion

Chłopcy z klas drugich i trzeciej biorą udział w " Turnieju z podwórka na stadion" o puchar Tymbarku zajmując III miejsce eliminacjach powiatowych.